Autor: Patrick Alessandrin · Dodał: iras · Data: 2016-05-27 · Obejrzano: 1247 razy

Paryż, rok 2015. Trzynasta dzielnica, zdominowana przez wszelkiej maści przestępców, zostaje odgrodzona od świata wysokim murem. Poszczególnymi rewirami rządzą gangi, kierowane przez bossów wzbudzających powszechny strach. To oni kontrolują życie w gettach i prowadzą nielegalny handel, czym tylko się da. Zdesperowane władze decydują się na ostateczne rozwiązanie problemu 13 dzielnicy. By temu zapobiec Leito, znany wszystkim jako samotny bojownik o prawa jej mieszkańców, wspomagany przez kapitana policji Damiena, chce na własną rękę zaprowadzić porządek w dzielnicy i uratować ją przed zagładą. Atutem Damiena jest nie tylko policyjna odznaka, ale także mistrzowskie opanowanie sztuk walki.

13 Dzielnica - Ultimatum (cały film) lektor PL
Kino : Akcja
Autor: Ubisoft Montreal · Dodał: jarko · Data: 2015-08-13 · Obejrzano: 758 razy

For Honor to sieciowa gra akcji z widokiem TPP stworzona przez studio Ubisoft Montreal. Gracze wcielają się w rycerzy którzy mierzą się się ze sobą na quasi-średniowiecznych polach bitew. Fabuła toczy się w alternatywnym, świecie, w którym zmagają się trzy frakcje. The Chosen odpowiadają japońskim samurajom, The Legions czerpią wzór z europejskich rycerzy, zaś The Warborn do złudzenia przypominają Wikingów.

For Honor
Filmy z gier : Akcja
Autor: Ubisoft · Dodał: jarko · Data: 2015-08-13 · Obejrzano: 734 razy

Tom Clancy's The Division to gra akcji zaprojektowana głównie z myślą o zabawie w trybie wieloosobowym. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia wizję Stanów Zjednoczonych zmagających się z pandemią. Gracze wcielają się w członków tajnej, rządowej jednostki The Division, która próbuje powstrzymać chaos szerzący się w Nowym Jorku. Rozgrywka nastawiona jest na zabawę w kilkuosobowych grupach. Otwarta struktura świata pozostawia graczom wiele swobody w eksploracji rozległych plansz oraz wykonywaniu zadań.

Tom Clancy's The Division
Filmy z gier : Akcja
Dodał: jarko · Data: 2015-08-07 · Obejrzano: 576 razy

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej strzelanki FPP, tym razem wyprodukowana przez studio Sledgehammer Games (założone przez byłych pracowników Visceral Games). Akcja produkcji rozgrywa się w przyszłości, w roku 2054. Gracz wciela się doskonale wyszkolonego żołnierza, który wraz ze swoim oddziałem musi zapanować nad chaosem rywalizacji między prywatnymi korporacjami militarnymi.

Call of Duty: Advanced Warfare
Filmy z gier : Akcja
Polub nas!
Autor: Feep.TV
Dodał: iras · Data: 2015-07-22 · Obejrzano: 563 razy

"Spectre" (Widmo) to kolejna odsłona serii filmów sf z Jamesem Bondem w roli głównej. Ilość bzdur w tych obrazach jest tak piramidalna, że zasługuje na miano sf :) Tym razem tytanowy James, pije, "przelatuje" wszystko co się rusza :) i przy okazji ratuje świat przed zagrożeniem, jakie niesie ze sobą spisek bandziorów w białych rękawiczkach. I nie nie chodzi tutaj o kelnerów, którzy nagrywali naszą "elytę" u Sowy :) W głównych rolach występują: Daniel Craig (jako:James Bond), babcia Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Christoph Waltz (Franz Oberhauser, czyli ten który będzie ścigał Bonda), Léa Seydoux (Madeleine Swann, czyli ta, która swojej cnoty przed Bondem nie uchroni), Naomie Harris (Eve Moneypenny), Ben Whishaw (jako Q), Ralph Fiennes (M) .... reszta "liter" jest na liście Edwarda Snowdena :) Za kamerą stoi Sam Mendes, który nie liczy na ZUS i sam zabezpiecza swoją emeryturę nie rozstając się z Bondem. Zdjęcia kręcono w Londynie, Woodstock (Anglia, Wielka Brytania), Tangerze, Arfudzie (Maroko), Meksyku, Rzymie, Sölden (nad Jeziorem Altausee w Austrii) oraz na lotnisku w Radomiu ........ sorry, nie, do Radomia nie dolecieli :) Niestety Bond nie idzie z duchem czasu i nie ma jeszcze chłopaka, no nic, wszystko jeszcze przed nim. Lądowanie w kinach przewidywane jest w Polsce 6 listopada 2015, na świecie kilka dni wcześniej 26 października.

Spectre (Widmo)
Kino : Akcja
Dodał: iras · Data: 2015-07-20 · Obejrzano: 715 razy
Polub nas!
Reklama