Autor: Patrick Alessandrin · Dodał: iras · Data: 2016-05-27 · Obejrzano: 1247 razy

Paryż, rok 2015. Trzynasta dzielnica, zdominowana przez wszelkiej maści przestępców, zostaje odgrodzona od świata wysokim murem. Poszczególnymi rewirami rządzą gangi, kierowane przez bossów wzbudzających powszechny strach. To oni kontrolują życie w gettach i prowadzą nielegalny handel, czym tylko się da. Zdesperowane władze decydują się na ostateczne rozwiązanie problemu 13 dzielnicy. By temu zapobiec Leito, znany wszystkim jako samotny bojownik o prawa jej mieszkańców, wspomagany przez kapitana policji Damiena, chce na własną rękę zaprowadzić porządek w dzielnicy i uratować ją przed zagładą. Atutem Damiena jest nie tylko policyjna odznaka, ale także mistrzowskie opanowanie sztuk walki.

13 Dzielnica - Ultimatum (cały film) lektor PL
Kino : Akcja
Dodał: iras · Data: 2015-07-22 · Obejrzano: 563 razy

"Spectre" (Widmo) to kolejna odsłona serii filmów sf z Jamesem Bondem w roli głównej. Ilość bzdur w tych obrazach jest tak piramidalna, że zasługuje na miano sf :) Tym razem tytanowy James, pije, "przelatuje" wszystko co się rusza :) i przy okazji ratuje świat przed zagrożeniem, jakie niesie ze sobą spisek bandziorów w białych rękawiczkach. I nie nie chodzi tutaj o kelnerów, którzy nagrywali naszą "elytę" u Sowy :) W głównych rolach występują: Daniel Craig (jako:James Bond), babcia Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Christoph Waltz (Franz Oberhauser, czyli ten który będzie ścigał Bonda), Léa Seydoux (Madeleine Swann, czyli ta, która swojej cnoty przed Bondem nie uchroni), Naomie Harris (Eve Moneypenny), Ben Whishaw (jako Q), Ralph Fiennes (M) .... reszta "liter" jest na liście Edwarda Snowdena :) Za kamerą stoi Sam Mendes, który nie liczy na ZUS i sam zabezpiecza swoją emeryturę nie rozstając się z Bondem. Zdjęcia kręcono w Londynie, Woodstock (Anglia, Wielka Brytania), Tangerze, Arfudzie (Maroko), Meksyku, Rzymie, Sölden (nad Jeziorem Altausee w Austrii) oraz na lotnisku w Radomiu ........ sorry, nie, do Radomia nie dolecieli :) Niestety Bond nie idzie z duchem czasu i nie ma jeszcze chłopaka, no nic, wszystko jeszcze przed nim. Lądowanie w kinach przewidywane jest w Polsce 6 listopada 2015, na świecie kilka dni wcześniej 26 października.

Spectre (Widmo)
Kino : Akcja
Autor: Paramount Pictures · Dodał: iras · Data: 2015-07-14 · Obejrzano: 548 razy

Ethan (Tom Cruise) i cały zespół podejmuje się najbardziej niemożliwej ze wszystkich misji - celem jest likwidacja Syndykatu, miedzynarodowej organizacji przestepczej. Świetnie wyszkoleni ludzie Syndykatu chcą zniszczyć IMF. W rolach głównych: Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Alec Baldwin, Ving Rhames, Sean Harris, Simon McBurney oraz Simon McBurney. Muzyka: Joe Kraemer, zdjęcia: Robert Elswit, reżyseria: Christopher McQuarrie. W polskich kinach od 7 sierpnia 2015, premiera światowa 30 lipca 2015.

Mission: Impossible - Rogue Nation
Kino : Akcja
  • Poprzednia strona

  • Następna strona

Polub nas!
Reklama