Autor: Ubisoft Montreal · Dodał: jarko · Data: 2015-08-13 · Obejrzano: 758 razy

For Honor to sieciowa gra akcji z widokiem TPP stworzona przez studio Ubisoft Montreal. Gracze wcielają się w rycerzy którzy mierzą się się ze sobą na quasi-średniowiecznych polach bitew. Fabuła toczy się w alternatywnym, świecie, w którym zmagają się trzy frakcje. The Chosen odpowiadają japońskim samurajom, The Legions czerpią wzór z europejskich rycerzy, zaś The Warborn do złudzenia przypominają Wikingów.

For Honor
Filmy z gier : Akcja
Autor: Ubisoft · Dodał: jarko · Data: 2015-08-13 · Obejrzano: 734 razy

Tom Clancy's The Division to gra akcji zaprojektowana głównie z myślą o zabawie w trybie wieloosobowym. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia wizję Stanów Zjednoczonych zmagających się z pandemią. Gracze wcielają się w członków tajnej, rządowej jednostki The Division, która próbuje powstrzymać chaos szerzący się w Nowym Jorku. Rozgrywka nastawiona jest na zabawę w kilkuosobowych grupach. Otwarta struktura świata pozostawia graczom wiele swobody w eksploracji rozległych plansz oraz wykonywaniu zadań.

Tom Clancy's The Division
Filmy z gier : Akcja
Dodał: jarko · Data: 2015-08-07 · Obejrzano: 576 razy

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej strzelanki FPP, tym razem wyprodukowana przez studio Sledgehammer Games (założone przez byłych pracowników Visceral Games). Akcja produkcji rozgrywa się w przyszłości, w roku 2054. Gracz wciela się doskonale wyszkolonego żołnierza, który wraz ze swoim oddziałem musi zapanować nad chaosem rywalizacji między prywatnymi korporacjami militarnymi.

Call of Duty: Advanced Warfare
Filmy z gier : Akcja
Dodał: iras · Data: 2015-07-20 · Obejrzano: 606 razy

"Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands" to kolejna gra z bardzo znanej serii. Tym raz akcja gry rozgrywa się w Boliwii, gdzie rządzi potężny kartel narkotykowy - Santa Blanca. Do walki z bezwzględnymi bandziorami rusza niezwyciężony amerykański oddział komandosów, którym możesz sterować i rozwalać kryminalistów bez żadnych oporów. Tyle pięknej baśni, jak to zło walczy z dobrem, albo odwrotnie :) W grze brakuje księżniczek, ale za to nie zabraknie ogromnej otwartej przestrzeni, którą można eksplorować. Jak przystało do superprodukcję rozgrywka będzie nieliniowa. Widać wyraźnie, że gry takie jak: "GTA5" czy "Wiedźmin 3" wyznaczyły pewne standardy, które wstyd w dzisiejszych czasach łamać. Będzie można poruszać się zarówno morzem, powietrzem, jak i lądem, korzystając z samochodów, motocykli, łodzi czy śmigłowców. Tutaj widać twórcy czerpią swoje natchnienie z serii "Far Cry" czy "Just Cause". Za produkcję gry odpowiada francuski oddział Ubisoftu, którego dziełem jest m.in. przy "Ghost Recon: Future Soldier". Gierkę w pełnej krasie będzie można podziwiać na piecach i w pewnie nieco okrojonych graficznie wersjach na konsolach ósmej generacji. Oczywiście będzie można grać po sieci w trybie kooperacji (maksymalnie 4 graczy) oraz w trybie w pojedynkę.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
Filmy z gier : Akcja
Polub nas!
Autor: Feep.TV
Dodał: iras · Data: 2015-06-18 · Obejrzano: 505 razy

Far Cry 4 - gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona i wydana przez firmę Ubisoft. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym regionie Kyrat, w Himalajach. Podobnie jak w części drugiej, po wojnie domowej powstały tu dwa ugrupowania: armia królewska, której przewodzi główny antagonista gry Pagan Min i podlegli mu wojownicy oraz grupa rebeliantów zwana „Złotym Szlakiem”. Bohaterem gry jest nastoletni Ajay Ghale. Pojechał on do Kyratu na życzenie swojej umierającej matki. Tam dowiaduje się od Sabala przywódcy Złotego Szlaku, że to jego ojciec Mohan był założycielem i pierwszym przywódcą rebelii. Miał zostać jednak zamordowany we własnym domu. Przed śmiercią powierzył Sabalowi, swojemu najlepszemu przyjacielowi, dowództwo. Celem gracza jest pokonanie Pagan Mina, który ogłosił się samozwańczym królem. (wikipedia)

Far Cry 4
Filmy z gier : Akcja
Dodał: iras · Data: 2015-06-18 · Obejrzano: 493 razy

Deus Ex: Mankind Divided – gra komputerowa z gatunku first-person shooter z elementami RPG tworzona przez kanadyjskie studio Eidos Montreal. Jest to czwarta odsłona serii Deus Ex, kontynuacja Deus Ex: Bunt ludzkości. Gracz ponownie wciela się w rolę Adama Jensena, a akcja osadzona jest dwa lata po wydarzeniach z poprzedniej części. Wydanie gry planowane jest na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. (wikipedia)

Deus Ex: Mankind Divided
Filmy z gier : Akcja
Polub nas!
Reklama